Άγιος Σουλάς 2022
Στο πλαίσιο των εκδηλώσεων στο Άλσος Αγίου Σουλά, την Κυριακή 24 Ιουλίου 2022, οι χορευτικές ομάδες του Συλλόγου μας παρουσίασαν παραδοσιακούς χορούς. Στη μουσικοχορευτική βραδιά, που ήταν αφιερωμένη στην Ελληνική Παροικία της Αμερικής, συμμετείχαν και οι χορευτικές ομάδες του Πολιτιστικού Συλλόγου Κρεμαστής "Η Πρόοδος" και του Πολιτιστικού Συλλόγου Φανών "Ο Πρόδρομος".
Μουσικοί: βιολί και τραγούδι: Μανώλης Μπαλάσας, λαούτο: Γιώργος Πρεάρης.